Поради по догляду за кімнатними рослинами
- Деталі
- Перегляди: 695
Кімнатні рослини це не тільки спосіб прикрасити інтер'єр, наблизивши нас до природної натуральної зелені і прекрасним квітам, яких так не вистачає в зимові період але і спосіб захиститися від паразитів, комах і позбутися від різних болів, а так само цікаве і захоплююче хобі.
Рослини, вирощувані в домашніх умовах бувають не тільки красивими і естетичними, а й корисними для навколишнього середовища. До таких рослин можна зарахувати сорти герані або пеларгонії. Її бояться комарі і мухи. Вона освіжає повітря і очищає від негативної енергії. Листочок герані прикладений до скронь, позбавить від головного болю.
Якщо Ви все ж зважилися придбати кімнатну рослину, або виростити його з насіння, знайте, що це живий беззахисний організм обов'язково зажадає Вашої турботи. Було б корисно, перш за все, вивчити всі характеристики рослини, поспілкуватися з професіоналами на форумах. Як правило, рослині потрібно підібрати місце в кімнаті, сприятливий грунт, посуд, добрива на різні стадії проростання, якісне освітлення.
ОСВІТЛЕННЯ ДЛЯ РОСЛИН
Ідеальним місцем для рослини буде світле, але не відкрите прямим сонячним променям, прохолодне і вологе місце. Подалі від нагрівальних приладів. Можна більш серйозно підійти до питання освітлення для рослин і придбати з спеціалізованих магазинах професійні джерела світла, наприклад, LED-світильники, ЕСЛ-лампи або ж, якщо дозволяють умови - лампи ДНАТ, які вважаються кращими з освітлення для рослин. Лампи мають спеціальний спектр, який необхідний рослинам для якісного зростання. Різні культури вимагають різної інтенсивності освітлення.
ДОБРИВА ДЛЯ РОСЛИН
Добрива для рослин бувають в гранулах, рідкі, сипучі, для цвітіння або для вегетативної стадії. Необхідно ознайомитися з інструкцією перед застосуванням. Добрива, з переважанням азоту використовують на "веге" (вегетативній стадії), а з переважанням фосфору і калію - на "кольорі" (стадії цвітіння і плодоношення). Є маса рішень, але упор бажано зробити на якісні добрива, від хороших виробників, які зарекомендували себе позитивними відгуками, це такі фірми, як BioBizz, Advansed Nutrients, Hesi, Aptus, Plagron і інші.
ГРУНТ
Що стосується грунту, так універсальним поєднанням грунту для рослин є суміш дернової, листової і торф'яної землі у відповідних пропорціях. Перед посадкою землю слід прожарити в духовці для профілактики від цвілі, хвороб і шкідників.
ПОСУД ДЛЯ РОСЛИН
Розмір горщика, в який Ви збираєтеся посадити рослину, повинен бути в діаметрі більше на 1 см від старого. Тільки в тому випадку, якщо коренева система розрослася і не поміщається в посуді, рослина слід пересаджувати в більший горщик. Це можна побачити по отворах на дні горщика, з яких видно коріння. В іншому випадку просто оновлюється склад грунту, поміщаючи рослину в той же посуд.
Перед наповненням горщика не забудьте про дренаж і обов'язково виконайте отвори на дні горщика.
ПОЛИВ
Полив краще здійснювати в піддон, через пів години воду, що залишилася обов'язково злити, щоб не загнивали корінці.
В результаті проявленої турботи, рослини неодмінно обдарують господарів своїми насиченими кольорами і красивою зеленню.
Похожі статті:
- Даруйте жінкам квіти. Гармонійно підібраний букет
- Мистецтво флористики: що пропонують професіальні флористи
- Соняшники на День народження: доставка квітів для Ваших коханих
- Дивовижне минуле улюблених квітів як на лодоні
- Класичні букети - флористика в розкішних композиціях
- Які квіти доречно подарувати родині
- Замовити квіти і фрукти: «смачне» і стильне рішення!
- Яким повинен бути модний букет: секрети і фішки
- Букети на Хеллоуїн: оригінальний сюрприз друзям і коханим
- Цілодобова доставка квітів у Львові: від а до я